ÖVRIGT / Diverse / Vas 11222071
nr 1122 2071
Vas
Nysilver, höjd: 51 cm
Kondition: Bucklor, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 augusti 2017
kl 18:33:16
10/8 15:45:59
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.